Aannemingsbedrijf J.J. Meijer werkt al sinds 1962 aan degelijk straatwerk. Het bedrijf groeide uit tot een vaste naam in de regio en is sinds 2010 sterk in machinaal straten. Nu breiden ze hun materieel uit met de Probst VM-X Pavermax Comfort. Een machine die uitblinkt in machinaal straten.
De cabine is ruim en je hebt goed zicht. Je zit op een verstelbare stoel met mechanische vering. Daardoor houd je overzicht op de leglijn รฉn op de omgeving. Het 2,4" scherm geeft duidelijk alle belangrijke informatie weer.
De VM-X Pavermax tilt pakketten tot 700 kilo en rijdt door de elektrische wielmotoren soepel weg, zonder schokken. De dubbele knikbesturing helpt om strak te manoeuvreren in smalle ruimtes. Door de compacte bouw blijft de machine wendbaar op elke klus.
Voor J.J. Meijer is dit een logische stap. De machine sluit goed aan op hun manier van werken. De combinatie van overzicht, comfort en capaciteit geeft meer rust op het werk en verhoogt het tempo bij nieuw straatwerk en herbestrating.
We wensen het team van Aannemingsbedrijf J.J. Meijer veel veilige en mooie draaiuren met deze nieuwe VM-X Pavermax bestratingsmachine. Bedankt voor het vertrouwen!